Новости
Раздел: Люди и животные
Самый большой в мире конь
24.03.2010
Новый рекорд установил австралийский жеребец Ласкомб Нордрэм (Luscombe Nordram) или просто Нобби. Он признан самой большой лошадью в мире. Нобби весит больше тонны, а его рост составляет 2,05 метра. Своими объемами конь напоминает маленький автомобиль.
Американка потратила 75 тысяч долларов на лечение попугая
24.03.2010
Жительница штата Флорида потратила около 75 тысяч долларов на лечение попугайчика, у которого в феврале прошлого года был диагностирован рак, пишет The Daily Mail.
Через бездомних собак у Сумах введений надзвичайний стан
24.03.2010
У Сумах з 22 березня комісія з техногенно-екологічної безпеки ввела режим діяльності в надзвичайній ситуації через сказ і бездомних собак. Про це повідомив заступник голови комісії Олександр Даниленко.
У Донецьку планують стерилізувати до 12 тисяч собак
24.03.2010
Донецькі комунальники почали стерилізацію бродячих собак - операція вже була проведена для трьох десятків тварин. Але, щоб запрацювати на повну потужність (до початку Євро-2012 місто планує знепліднити від 9 до 12 тис. бродячих собак), в КП «Тварини Донецька» (що спеціалізується на вилові і стерилізації звіряток) чекають грошей з держбюджету.
У Дністрі гине тоннами риба
24.03.2010
Біля двох середніх гідроагрегатів Дністровської гідроелектростанції наразі утворилися великі скупчення товстолобика. У Верхнє-Дністровському державному басейновому управлінні побоюються, що риба, як і торік, потрапить у турбіни і запаси товстолобика у Дністрі будуть знищені.
У Івано-Франківській області за порушення правил рибальства до адміністративної відповідальності притягнуто шістьох порушників
24.03.2010
Фахівці відділу екологічного контролю біоресурсів та природно-заповідного фонду Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області з метою недопущення та припинення фактів браконьєрства постійно проводять перевірки мисливських угідь, а також здійснюють рейдові перевірки на ріках і водоймах області, - повідомили КЕПУ у прес-службі Мінприроди.
У Київському водосховищі загинуло 50% усієї риби
24.03.2010
Через спуск води в Київському водосховищі загинуло 50-60% усієї риби, що живе в ньому - кілька десятків тонн, - повідомили в Київдержрибохороні.
У Чорноморському біосферному заповіднику зафіксовано черговий спалах сказу
24.03.2010
Степові райони, особливо південні (Херсонська, Запорізька, Миколаївська й Одеська області), - найбільш небезпечний регіон по епізоотіях, серед яких лютує сказ. Спалахи захворювань відбуваються регулярно з періодичністю 3-4 роки.
Зоопарки просять в уряду 122 млн. гривень
24.03.2010
Київський, Одеський, Миколаївський, Харківський, Рівненський і Черкаський зоопарки просять Президента Віктора Януковича та прем’єр-міністра Миколу Азарова під час формування проекту державного бюджету на 2010 рік передбачити 121,8 млн. гривень фінансування на роботу зоопарків.

Новые препараты
Ветдерм
Ветдерм (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Ветдерм, производства Бровафарма, применяют для лечения собак и котов при воспалительных, аллергических, аутоиммунных и других заболеваниях кожи и суставов.
Реверсон
Реверсон (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Реверсон, производства Бровафарма, применяют собакам и котам для полного прекращения седативного, анальгетического и побочного действия на сердечно-сосудистую и дыхательную системы таких препаратов, как Медисон, и других средств на основе медетомидина гидрохлорида
Кобацин
Кобацин (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Кобацин, производства Бровафарма, применяют для оптимизации и ускорения развития слабых и средних по силе пчелиных семей к периоду полноценного медосбора, для создания отводков сильно развитых пчелиных семей, для поддержания яйценоскости пчеломатки и силы пчелиных семей.